асоціація равликових фермSNAILGROUP

Вирощуємо равликів сорту Helix Aspersa Muller. Наші равлики смакують всім!

Об’єднавшись, ми налагодили канали для експорту продукції. Навчаємо фермерів, як вирощувати равликів, допомогаємо з подальшим збутом продукції на вигідних умовах.

Ми створили виробнцтво продукції під торговою маркою Origo, та заснували кафе з крафтовим меню зі страв з равликового м’яса

Проводимо екскурсії на базі фермерського господарства Агроравлик, де розповідаємо про виробництво та життя равликів

11 показників для оцінювання ефективності технологій
Технологічні звіти ферм з різних регіонів України
Повна інформаційна підтримка членів Асоціації
Агроравлик — більше, ніж просто ферма.послуги для бізнесу:
У нас Ви можете придбати равликів-плідників (маточне поголів’я) Helix Pomatia, Helix Aspersa Maxima та Helix Aspersa Muller. Щовесни кожен равлик-плідник відкладає від 40 до 150 яєць (залежно від виду). За дотримання технологій розведення вже за один сезон ви збільшите обсяги свого бізнесу у десятки разів.
Один з варіантів старту або розширення равликової ферми: купити молодняк равлика, готовий до подальшого вигодовування у вуличних вольєрах (із середини травня). Равлики вже за 4,5- 5,5 місяців досягнуть свого товарного розміру.
Фахівці ФГ «Агроравлик» розробили повноцінний освітній курс для майбутніх фермерів. Після навчання ви матимете чітке уявлення про організацію равликової ферми на усіх етапах: необхідні приміщення та обладнання, технології вирощування, гігієнічні вимоги, підготовка персоналу, збут тощо. Це готовий набір інструментів для успішного ведення бізнесу на вирощуванні равликів. +Перехід на сторінку “Навчання”
Ми пропонуємо нашим колегам-виробникам вигідні умови оптової закупівлі равлика. Якщо ви знаходитесь у пошуку надійних каналів збуту равлика — зв’яжіться з нами у зручний для вас спосіб.
Равлики-репродуктори (маточне стадо) мають зимувати у спеціальних холодильних камерах, де підтримується температура 5-6 ̊С та вологість 65-70%. Виводитися з анабіозу та готуватися до розмноження маточне стадо починає із середини лютого. Але не обов’язково чекати старту сезону, аби придбати маточне стадо равлика для своєї ферми. Ви можете зробити це раніше, і ваші равлики перезимують у наших холодильних камерах.
2017 рік заснування
2 га площа ферми
с. Митниця, Васильківський р-н, Київська область
120 м² обсяг холодильних потужностей
100 тон продукції виробляємо щороку
Дотримуємось еко стандартів ЄС та України

Де знаходиться виробництво:

З будь-яких питань – звертайтесь: