АСОЦІАЦІЯSNAILGROUP

ФГ «Агроравлик» входить до Асоціації равликових ферм Snailgroup

Об’єднавшись, ми маємо налагоджені канали збуту. Ми не лише навчаємо фермерів, як вирощувати равликів, але й гарантуємо подальшу допомогу зі збутом продукції на вигідних для них умовах.

 

Ми створили та постійно оновлюємо базу даних, що дозволяє вчитися на досвіді колег

Долучившись до Асоціації, ви отримаєте доступ до цих даних та зможете аналізувати, які підходи до вирощування дають найкращі фінансові результати.

11 показників для оцінювання ефективності технологій
Технологічні звіти ферм з різних регіонів України
Повна інформаційна підтримка членів Асоціації
Агроравлик — більше, ніж просто ферма.ми будемо вам корисні:
У нас Ви можете придбати равликів-плідників (маточне поголів’я) Helix Pomatia, Helix Aspersa Maxima та Helix Aspersa Muller. Щовесни кожен равлик-плідник відкладає від 40 до 150 яєць (залежно від виду). За дотримання технологій розведення вже за один сезон ви збільшите обсяги свого бізнесу у десятки разів.
Один з варіантів старту або розширення равликової ферми: купити молодняк равлика, готовий до подальшого вигодовування у вуличних вольєрах (із середини травня). Равлики вже за 4,5- 5,5 місяців досягнуть свого товарного розміру.
Фахівці ФГ «Агроравлик» розробили повноцінний освітній курс для майбутніх фермерів. Після навчання ви матимете чітке уявлення про організацію равликової ферми на усіх етапах: необхідні приміщення та обладнання, технології вирощування, гігієнічні вимоги, підготовка персоналу, збут тощо. Це готовий набір інструментів для успішного ведення бізнесу на вирощуванні равликів. +Перехід на сторінку “Навчання”
Ми пропонуємо нашим колегам-виробникам вигідні умови оптової закупівлі равлика. Якщо ви знаходитесь у пошуку надійних каналів збуту равлика — зв’яжіться з нами у зручний для вас спосіб.
Равлики-репродуктори (маточне стадо) мають зимувати у спеціальних холодильних камерах, де підтримується температура 5-6 ̊С та вологість 65-70%. Виводитися з анабіозу та готуватися до розмноження маточне стадо починає із середини лютого. Але не обов’язково чекати старту сезону, аби придбати маточне стадо равлика для своєї ферми. Ви можете зробити це раніше, і ваші равлики перезимують у наших холодильних камерах.
2017 рік заснування
2 га площа ферми
с. Митниця, Васильківський р-н, Київська область
120 м² обсяг холодильних потужностей
100 тон продукції виробляємо щороку
Дотримуємось еко стандартів ЄС та України

Знайти ФГ «Агроравлик» легко:

Уперед! Чекаємо на вас