Оплата

Ваш комфорт – наш пріоритет. Доставляємо смачні делікатеси з равликового мяса по всій країні та пропонуємо різноманітні варіанти оплати для вашої зручності.

У ORIGO можна розрахуватись:

Відправка замовлень Новою Поштою здійснюється тільки після повної передоплати.

Вартість Вашого замовлення, зазначена на сайті в момент його оформлення, може незначно змінитися при комплектації вагового товару. Якщо підсумкова сума замовлення виявилася нижче внесеної передоплати, ми повернемо різницю на картку Приватбанку або іншим зручним способом.

У процесі складання посилки може з’ясуватися, що окремих позицій немає на складі в достатній кількості – тоді ми запропонуємо перенести відправку на інший день або замінити товар.

Доставка по Україні

Друзі, ми дбаємо про те, щоб ваші покупки у ORIGO були максимально вигідними. Тому, якщо ви обираєте доставку Новою Поштою і ваша сума замовлення менш ніж 5000 гривень, ви сплачуєте доставку на відділенні Нової Пошти при отриманні, по тарифах перевізника. Якщо сума вашого замовлення 5000 гривень та більше, доставка буде безкоштовною.

Ми кладемо в особливо вибагливі замовлення спеціальні акумулятори холоду (хладагент). За них не потрібно нічого доплачувати. Ці невеличкі пакетики допомагають зберегти всі продукти в замовленні свіжими.

Вони дуже корисні для продуктів, але не їстівні. Пакетик у вашому замовленні вже виконав свою функцію, його можна викинути.

Кур’єрська, адресна доставка Новою Поштою здійснюється за тарифами Нової Пошти та оплачується окремо.

Замовлення оформлені, оплачені та підтверджені до 12:00, відправляються в той же день.

Замовлення оформлені, оплачені та підтверджені після 12:00, відправляються на наступний  день.

Замовлення відправляються тільки в робочі дні з понеділка по пятницю.