Власне еко виробництво страв з равликівКафе Origo

На території фермерського господарства Агроравлик знаходиться затишне кафе Origo де готують корисні та смачні страви з равлика сорту Helix Aspersa Muller

Друзі, пропонуємо скуштувати крафтові страви середземноморської кухні з філе равлика сорту Helix Aspersa Muller, який вирощується на фермерському господарстві Агроравлик, за найвищими європейськими стандартами в Україні 🇺🇦. Наша продукція вже декілька років успішно експортується до країн ЄС.

При виробництві продукції та страв, ми не використовуємо стабілізатори, емульгатори, загусники та смакові добавки. Тому, можемо сміливо заявити, що наш продукт є чистим та здоровим для людини. М’ясо равлика, окрім того, являється природнім афродізіаком.

Декілька фактів про м’ясо равликів. Хімічний склад равлика вражає своїм корисним багатством: холін, вітаміни А, В1, В2, В5, В6, В9, В12, Е, К та РР. Також, необхідні людському організму речовини: калій, кальцій, магній, цинк, селен, мідь, марганець, залізо, нікель, фосфор та натрій. М’ясо равликів на 70% складається з чистого білка, і на 30% з амінокислот. До того ж, у ньому немає холестерину та жирів. В 100 г філе равлика міститься всього 2 г вуглеводів та 90 ккал. Ця порція забезпечує людину 16 грамами чистого білку.

Графік роботи кафе:
З Вівторка по Неділю
З 12:00 до 20:00

Підприємство є експортером продукції до країн ЄС
ФГ “Агроравлик”, нагороджений званням члена федерації равликів CAGOUILLE у Франції
Виготовлення корму відповідно вимогам стандартів ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 22000 (НАССР)

Наші страви

Карта ферми:

Як доїхати:

Знайти ФГ «Агроравлик» легко, ферма хнаходиться 30 км від Києва у бік Одеської траси в селі Митниця, Васильківського району

Уперед! Чекаємо на вас